Válečné filmy na téma koncentrační tábory, holocaust a konečné řešeníVálečné filmy a seriály od roku 2010

Téma koncentrační tábory, židovské ghetta, holocaust a konečné řešení

final-solution.jpg

Final Solution (2011)

V nacisty okupovaném Dánsku jeden z místních rybářů pomáhá skupině Židů uprchnout na švédskou neutrální půdu. Tento nucený výlet si pro rodinu Landauových vynutí jednu oběť navíc - musí zde nechat svou nejmladší dceru Emmu. Ta zde zůstává ukryta u matčina přítele a čeká, kdy se jí otevře možnost následovat svou rodinu.

Final Solution (2011) - Další info k filmu na ČSFD Koupit film Final Solution (2011) na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu Final Solution (2011)

auschwitz.jpg

Auschwitz (2011)

Film z prostředí koncentračního tábora Osvětim.

Auschwitz (2011) - Další info k filmu na ČSFD Koupit film Auschwitz (2011) na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu Auschwitz (2011)

v_temnote.jpg

V temnotě (2011)

Zloděj a podvodníček Leopold Socha, Polák ze Lvova, ukrývá v podzemní kanalizační síti skupinku uprchlíků z židovského ghetta. Celou věc zpočátku vnímá jen jako příležitost k dobrému výdělku a nechává si od Židů za své služby řádně platit. Postupem času, kdy společně prožijí řadu utrpení i chvíle na hraně mezi životem a smrtí, přirostou utečenci Sochovi k srdci a on se rozhodne jim nadále pomáhat zcela nezištně, i za cenu ohrožení života sebe i své rodiny.
( In Darkness | Polsko / Německo / Francie / Kanada, 2011, 145 min )

V temnotě (2011)  - Další info k filmu na ČSFD Koupit film V temnotě (2011)  na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu V temnotě (2011)

zid-suus_2010.jpg

Žid Süss - Film bez svědomí (2010)

Snímek se vydává po stopách herce Ferdinanda Mariana, který se chopil titulní role v Goebbelsově propagandistickém snímku Žid Süss.

Žid Süss - Film bez svědomí (2010) - Další info k filmu na ČSFD Koupit film Žid Süss - Film bez svědomí (2010) na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu Žid Süss - Film bez svědomí (2010)

zatah.jpg

Zátah - Odsun (2010)

Po největší razii v dějinách lidstva, která proběhla pod taktovkou francouzské policie, se v pařížské cyklistické aréně tísní na třináct tisíc Židů.

Zátah - Odsun (2010) - Další info k filmu na ČSFD Koupit film Zátah - Odsun (2010) na porovnávači cen Heureka.cz Ukázka filmu Zátah - Odsun (2010)
Zde můžete přidat další odkaz »Modelová železnice   Inzerce zdarma   Inspirace pro ženy  
Apolo Čáslav   Inzerce Online   Dveře Sapeli - Apolo Praha   Modelová železnice   Military-antique.com   Novák Přelouč   VM hotel, ubytování Přelouč   Radek Hutla   Ubytování Na Růžku Přelouč   Les a zahrada - zahradní technika   Vodárny a čerpadla   Ploty, pletivo montáž   Metal Magic - zpracování kovů   Tesařské práce   Ubytování u Václava, Přelouč   Zateplování objektů   StaMat-Cz   Regionální portály InfoDnes.cz   Práce v ČR   Práce Přelouč, Pardubice   Reality v ČR   FipoJobs   Helios Technologies   Inzerce zdarma   Práce a brigády   HSE Dveře   Jobs SK   Jobs USA   Práce v Německu